BCU Dil Okulu

Bu programın temel amacı iletişim becerilerini geliştirmektir. 4 saatlik konuşma, dinleme, okuma ve yazma derslerinden oluşur. Seviye 1 ve 2, 13:30 – 17:30 saatleri arasında başlar. Seviye 3 ve 6 ise, 9:00 – 13:00 arasındadır.

Okullar kontenjan durumuna göre tarihlerde değişiklik yapabilir bu yüzden iletişim bilgilerimizden bize yazıp sorabilirsiniz.
  • Kabul Süreci

1. Başvuru belgelerini temiz bir şekilde taratıp bize e-posta ile yollamadan önce Instagram (@koreselegitim) üzerinden bize mesaj yollayıp bizimle görüşme sağlamanız gerekiyor. (Belgelerin orijinalini Kore’ye giderken yanınızda götürmeyi unutmamalısınız. Aksi takdirde Kore’de oturum izni almanız imkansız olacaktır.)
2. Yapılan başvurular incelendikten sonra 10 gün içinde başvurunuzun sonucu hakkında size bilgilendirme yapacağız.
3. Kurs ücretinin ödenmesi
4. Okulun kabul belgesini öğrenciye yollaması
5. Kore Eğitim Vizesi’ne Kore Elçiliği ya da Kore Konsolosluğu üzerinden başvuru (Yukarıda istenen belgeler dışında vize başvurusu için sizden istenen ekstra birkaç belge daha olabilir. Bunun için lütfen Kore Elçiliği ya da Konsolosluğunun websitesini bir kontrol etmeyi unutmayın. Biz de zaten size gerekli bilgileri sağlayacağız.)

  • Gerekli Belgeler Listesi
Bucheon Üniversitesi Dil Okulu İçin Gerekli Belgeler Listesi (Ekstra belgeler istenebilir bu yüzden bizimle iletişime geçiniz)
Belgelere Dair Önemli Notlar
Zaten Kore’de Yaşamak İçin Vizesi Olan ya da Turist Vizesiyle 3 aylık Eğitim Almak İsteyen Öğrenciler İçin Gerekli Belgeler Listesi

Eğitim Ücretleri:
Başvuru Ücreti: 50,000KRW
Eğitim Ücreti: 1,200,000KRW (Bir seviyelik, kitap ücreti dahildir.)

Sigorta Ücreti: 6 ay için 100,000KRW (Kore Devleti yapılmasını zorunlu kılıyor. 3 aylık giden öğrenciler yaptırmama hakkına sahipler.)

3 aylık eğitim almak isteyen kişinin ödemesi gereken ücret: 1,250,000KRW
6 aylık eğitim almak isteyen kişinin ödemesi gereken ücret: 2,450,000KRW
(Bu fiyatlara yurt dahil olmamakla birlikte yurt ücretlerini aşağıda görebilirsiniz.)

  • Yurt Bilgisi
BCU Yurt ve Depozito Ücretler
  • Dil Okulu Öğrencilerine Özel Burs ve Programlar

Ücretsiz Topik Dersleri
Kısa Süreli Eğitimler
Başarılı Öğrenciler İçin Burs
Uluslararası Öğrenciler İçin Bilgisayar Odası
Bitirme Töreni ve Yetenek Yarışması
Yılbaşına Özel Etkinlik

ÖNEMLİ NOT: Bucheon Üniversitesi için danışmanlık yapmamız durumunda okulla yaptığımız anlaşma şartları gereği öğrencilerden ekstra danışmanlık ücreti almamız gerekmektedir.